World of Audit to profesjonalny cykl szkoleń prowadzony przez wykwalifikowanych trenerów KPMG. Jeśli jesteś zainteresowany praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiążesz swoją zawodową przyszłość z branżą audytorsko-doradczą, weź udział w programie, dzięki któremu otrzymasz od nas gwarantowaną ofertę pracy lub praktyk w dziale audytu KPMG w Polsce.Kto może wziąć udział w programie?

Do udziału w programie zapraszamy studentów kierunków ekonomicznych i finansowych, studiujących na III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, studentów III roku studiów licencjackich, studentów I i II roku studiów magisterskich uzupełniających.

Program składa się z pięciu etapów: rejestracji on-line, testów pisemnych, rozmowy kwalifikacyjnej, szkoleń i gali.
 

I etap programu – rejestracja on-line
Przystępując do pierwszego etapu Twoim zadaniem jest założenie konta on-line w bazie rekrutacyjnej KPMG, stworzenie profilu zawierającego dane osobowe oraz załączenie CV do formularza. Jeśli dotychczasowe doświadczenie i umiejętności uczestnika spełnią powyższe kryteria, zostanie on zaproszony do II etapu.
 

II etap programu – testy on-line
Następny etap polega na rozwiązaniu dwóch testów:
1. Testu zdolności Elements TalentQ badającego zdolności analitycznego myślenia oraz analizy otrzymanych informacji.
2. Testu z języka angielskiego określającego poziom biegłości językowej z zakresu ogólnego języka angielskiego.
Wyniki testów będą decydujące dla udziału w programie.
 

III etap programu - rozmowa kwalifikacyjna
Osoby, które najlepiej rozwiążą testy on-line, zostaną zaproszone do wzięcia udziału w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko praktykanta lub asystenta w dziale Audytu KPMG w Polsce. W wyniku pozytywnej oceny rozmowy kwalifikacyjnej, wybrani uczestnicy otrzymają zaproszenie na szkolenia oraz ofertę płatnych praktyk lub pracy. Osoby, które ukończą pełen cykl World of Audit, otrzymają również certyfikat uczestnictwa w programie.
 

IV etap programu – profesjonalne szkolenia
Profesjonalne szkolenia to etap, w którym uczestnicy przystępują do części praktycznej programu, poznając „od kuchni” zawód audytora i rozwiązując realne case study. World of Audit to łącznie cztery spotkania warsztatowe, realizowane w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku. Każde spotkanie ze studentami trwa trzy godziny, realizowane jest pod okiem wykwalifikowanych trenerów KPMG. Podczas ostatniego spotkania, uczestnicy szkoleń rozwiązują w grupach case study.


Jak zgłosic swoje uczestnictwo?

Należy przesłać swoją aplikację za pomocą strony www.worldofaudit.kpmg.pl wraz z określeniem lokalizacji w jakiej chcielibyśmy wziąć udział w szkoleniach. Po weryfikacji CV następuje kontakt z naszej strony, wraz z przesłanym linkiem do testów online.


Jakie są przewidziane nagrody dla finalistów?

Unikalność programu World of Audit polega na tym, że wszystkim uczestnikom biorącym udział w szkoleniach gwarantujemy pracę w ramach umowy o praktyki, lub umowy o pracę, w zależności od doświadczenia i roku studiów. Ze względu na gwarancję zatrudnia, jak również cykl szkoleń oferowany w ramach programu, cieszy się on dużą popularnością wśród studentów i absolwentów.

 

Masz pytania dotyczące programu World of Audit? Napisz do nas:

Ewa Żurowska, Koordynator projektu

Tel. +48 22 528 35 75